Reklama

Porada dnia

Unikaj gwałtownych zmian w zachowaniu - to pierwsza rzecz, która staje się widoczna.

Jak sprawnie pozbyć się zapachu kochanki ?

Zapach kochanki

by Poni, 29.07.2011

Spontaniczne spotkania z kochanką, tuż przed powrotem do domu są niewskazane jednak zdarzają się. Wiąże się z tym ryzyko, iż będąc świeżo po emocjonującym spotkaniu, zapomnimy o jakimś istotnym szczególe, który może nas zdradzić. Najczęstszym problemem, jest pozbycie się „namacalnych” dowodów w postaci szminek, błyszczyków, tuszów, brokatów (o zgrozo!) i perfum. W sytuacji gdy nasza „trzecia” połówka używa dobrej jakości perfum możemy być pewni, że zapach ten będzie wyczuwalny i narazi nas na kłopoty. Jak sobie z tym radzić?

Bądź przygotowany na taką ewentualność !

Ponieważ czasem ciężko przewidzieć okoliczności, dobrze jest posiadać „zestaw ratunkowy” np. w samochodzie czy piwnicy. Wilgotne chusteczki o świeżym zapachu świetnie neutralizują intensywną woń perfumy kochanki, schowane w schowku lub bagażniku nie budzą podejrzeń, jest bowiem wiele sytuacji kiedy mogą stać się użyteczne w normalnych okolicznościach. Gambit hetmański – odwróć uwagę. Pomarańcze mają bardzo intensywną i przenikliwą woń, musisz jednak sprawnie wytłumaczyć się z tego zapachu – lepiej tłumaczyć się z zapachu cytrusów niż zapachu innej kobiety. Jeżeli sytuacja jest ekstremalna i nie masz do dyspozycji żadnych narzędzi, rozejrzyj się dookoła. Nie mówimy tu o wytarzaniu się w psiej kupie… użyj dostępnych neutralizatorów. Jeśli prowadzisz samochód użyj oleju, benzyny, zmarkuj awarię, która naraziła cię na kontakt z tymi substancjami. Nigdy nie decyduj się na udawanie pijanego, nie polewaj się wódką ani browarem bowiem w sytuacji gdy zapach kochanki zostanie wykryty jesteś kompletnie bezbronny – wnioski nasuną się automatycznie !


Unikaj gwałtownych zmian w zachowaniu.

Jeżeli przewidujesz sytuację jak wyżej i chcesz przygotować się zawczasu nie rób głupot. Jeżeli ni stąd ni zowąd weźmiesz z szuflady perfum, z uśmiechem oznajmiając żonie, że dziś pragniesz odświeżyć się w ciągu dnia – będziesz idiotą. Jeśli jesteś zdradologiem chronicznym i sytuacje jak wyżej zdarzają się częściej, musisz sprytnie, płynnie i nie budząc podejrzeń przyzwyczaić chronioną osobę do zachowań, które skutecznie maskują obcowanie z kochanką. Np. noś przy sobie krem do rąk i twarzy, tłumacząc się ciągłym dyskomfortem z powodu suchej skóry. Tu uwaga - musisz być konsekwentny i wykazywać to zachowanie systematycznie nawet w sytuacjach, które tego nie wymagają, wtedy nie obudzisz podejrzeń.


Jeśli staniesz w zapachowym cieniu podejrzeń.

Może zdarzyć się, że sytuacja w której się znajdziesz rozłoży cię na łopatki. Nie mając wyjścia wrócisz do domu licząc na „drapane”. Przeliczysz się i żona z nasiloną podejrzliwością spojrzy i powie: Czym Ty pachniesz ?”. Każdy zdradolog musi zawsze dysponować przekonywującym zestawem wymówek np. byłeś w miejscu gdzie zostawiłeś kurtkę i jakaś pani powiesiła swoje futro na niej, byłeś w perfumerii i jakaś kobieta nieopatrzenie skropiła cię specyfikiem, skaleczyłeś się i użyłeś perfumy koleżanki żeby odkazić (niezbędne będzie samookaleczenie). Jeśli nie masz pomysłu a w głowie szum, wypieraj się, wypieraj i jeszcze raz wypieraj. To pokerowa zagrywka, jeśli masz czyste konto wmówisz jej, że zmysły ją mylą.


Rada na koniec.

Teoretycznie wydaje się, że najprostszym rozwiązaniem jest polecenie kochance by zrezygnowała z perfum i pachniała jedynie własnymi feromonami. Nie robi się tego jednak z dwóch powodów - zapachu naturalnego i dlatego, że uraża się ją jako Kochankę.
<<< powrót do strony głównej

Recenzje portali randkowych

O serwisie | Poradnik | Randki | Forum | Kontakt
Copyright © 2011 by "AJTI"
Bez zobowiązań - Flirt - Garsoniera - Garsoniera warszawa - Kochanki - Profil randkowy - Randka w ciemno - Spotkania - Sympatia.pl - be2 opinie - C-date opinie - Erodate opinie - Bunga bunga
s-klub opinie - eDarling opinie - Darmowy test osobowości - Klub Go Go - Peep show - Sprzątanie nago - Schadzka - Pokoje na godziny - eDarling.pl logowanie