Porada dnia

Nie wstydź się otwarcie przyznać, że chodzi ci tylko o seks bez zobowiązań

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę, 30 dni, absolutnie za free !!!
Napisz do nas !

Randka randki – gdzie w Internecie umawiać się na spotkania ?

Dziewczyna z sieci

by Petro, 12.05.2011

Spotkanie kogoś nowego i atrakcyjnego na swojej drodze jest szalenie ekscytujące. Bez względu czy jesteśmy singlami czy w stałych związkach, ożywczy powiew świeżości i feromonów jest zawsze mile widziany. Randki w XXI wieku, to nie tylko spotkania w parku czy kawiarni. Zgodnie z ostatnimi badaniami ok. 20% nowych znajomości zawieranych jest w Internecie. Dlatego też randki online stały się dziś szalenie popularne. Gdzie w takim razie możemy nawiązywać tego typu kontakty, które pozwolą nam poznać partnerów, kochanków albo tzw. przyjaciół z bonusem ?

Umawianie się na randki poprzez sieć możliwe jest wszędzie tam, gdzie dostępna jest jakakolwiek interakcja z innym użytkownikiem Internetu – czyli praktycznie wszędzie. Portale społecznościowe, czaty, komunikatory, fora dyskusyjne i wiele innych. Najlepszym jednak miejscem, żeby poszukać interesującej znajomości i umówić się z kimś na spotkanie są portale i serwisy randkowe takie jak np. sympatia.pl, be2.pl, randki org, c-date czy inne pl randki. Tego typu miejsca zrzeszają wszystkich chętnych na nawiązywanie nowych relacji. Tak wiele jak ludzi jest na świecie jest też potrzeb, które mamy. Dlatego też wspomniane wyżej strony które pomagają pójść na randki randki oferują różne. Są takie, które oferują kojarzenie ludzi poszukujących partnera na stałe i miłości na całe życie oraz takie, które sprzyjają nawiązywaniu przelotnych romansów i doświadczaniu pasjonujących przygód erotycznych. Panowie mogą umawiać się z paniami, pary z parami… co kto lubi. Chyba nie ma takiej opcji, której nie sprostałyby strony typu randki org.

Wystarczy poczytać opinie na ten temat:

Marcin (21) z Wrocławia

„Kobiety to moja słabość. Jestem młody, uwielbiam poznawać nowe dziewczyny. Staram się nawiązać znajomości wszędzie gdzie to możliwe – na uczelni, w autobusie oczywiście na imprezach i w Internecie. Uważam, że to jest właśnie czas kiedy powinienem korzystać z życia (zwłaszcza seksualnego) i brać z niego całymi garściami. Randki przez Internet są nieodzownym źródłem kontaktów, żeby w moje łóżko nie ziało pustką.”

Ewelina (38) z Częstochowy

„Od dawna poszukuję wartościowej kobiety, z którą podzieliłabym życie i zrealizowała najskrytsze pasje. Dzięki randkom w sieci mogę bez skrępowania nawiązywać nowe kontakty i próbować poukładać sobie życie tak jak sobie to wymarzyłam.”

Atrakcyjna kochanka

Zobaczmy w jaki sposób funkcjonuje bardzo popularny, polski portal randkowy www.sympatia.pl. Wpisujemy w przeglądarce www.sympatia … dokonujemy prostej i darmowej rejestracji a następnie tworzymy swój profil randkowy. Zarządzanie kontaktami jest bardzo proste dzięki przejrzystemu panelowi. Możemy korzystać ze skrzynki pocztowej, dzięki której wymienimy wiadomości z innymi użytkownikami serwisu. Specjalny, wbudowany „sympatyczny” komunikator umożliwi flirt online. Jak widać tego typu miejsca w sieci sprzyjają wszystkim by taka pl randka doszła do skutku. Rodząca się między dwoma osobami sympatia jest czymś wyjątkowym. Niezależnie czy skończy się przelotnym romansem, gorącym seksem czy małżeństwem będzie zawsze miłym doświadczeniem.

<<< powrót do strony głównejRecenzje portali randkowych

PL Image Banner 120 x 600
O serwisie | Poradnik | Randki | Forum | Kontakt
Copyright © 2011 by "AJTI"
Bez zobowiązań - Flirt - Garsoniera - Garsoniera warszawa - Kochanki - Profil randkowy - Randka w ciemno - Spotkania - Sympatia.pl - be2 opinie - C-date opinie - Erodate opinie - Bunga bunga
s-klub opinie - eDarling opinie - Darmowy test osobowości - Klub Go Go - Peep show - Sprzątanie nago - Schadzka - Pokoje na godziny - eDarling.pl logowanie