Porada dnia

Nie wstydź się otwarcie przyznać, że chodzi ci tylko o seks bez zobowiązań

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę, 30 dni, absolutnie za free !!!
Napisz do nas !

Spotkania towarzyskie przez Internet.

Atrakcyjna kochanka

by Petro, 10.05.2011

Zaczęło się całkiem niewinnie. Pojawiły się pierwsze czaty takie jak IRC czy ICQ. Ludzie toczyli tam pogawędki, nawiązywali nowe kontakty, wymieniali adresy mailowe do korespondencji. Tego typu spotkania online cenione były ze względu na możliwość zaprzyjaźnienia się z Internautami z całego świata, z którymi bez pomocy Internetu nigdy byśmy nie porozmawiali. Wymiana zdjęć była możliwa, ale przysparzała sporo trudności (wolny Internet, początki fotografii cyfrowej). Z czasem w Internecie pojawiły się czaty dostępne w przeglądarkach, komunikatory Internetowe, videorozmowy i cała masa narzędzi, która umożliwiła znacznie więcej niż tylko wymienianie literek. Liczba osób korzystających z Internetu rosła z roku na rok. No i się zaczęło ! Były pogawędki na luźne tematy… teraz jest gigantyczna orgia online !

Fantazja dopisywała. Kolejni czatowicze i forumowicze zrozumieli, że pogawędzić to można z sąsiadką w trakcie spaceru z psem ale napisać jej o swoich najskrytszych fantazjach seksualnych można jedynie w sieci. Poczucie anonimowości ośmielało. Wszyscy samotni, nieśmiali, erotomani, niewierni i poszukujący wrażeń zebrali się by móc bez ograniczeń oddawać się wymianie pikantnych frazesów. Powstały pierwsze czaty towarzyskie o tematyce erotycznej np. najsłynniejszy chyba czat wp. Takie blikie spotkania w Internecie nakręcały tych co odważniejszych by pójść o krok dalej i sfinalizować tą grę wstępną w realu. Spotkania randka stały się codziennością przeciętnego Internauty.

Webmasterzy zrozumieli, że świat potrzebuje miejsc przeznaczonych dla rzeszy ludzi chcących umawiać się na spotkania intymne online. Powstały więc portale randkowe takie jak C-Date czy Be2. Pierwszy z nich służy raczej poszukującym przygody, przelotnego romansu, seksu i spotkań małżeńskich. Drugi natomiast odpowiada na potrzeby osób pragnących nawiązać znajomość na dłużej.

Spotkania online

Co oferują tego typu portale ? Otóż ich główną zaletą jest to, że skupiają wszystkich zainteresowanych w temacie spotkań towarzyskich. Rejestracja oraz darmowy test osobowości, który umożliwi dobór odpowiedniej do naszych potrzeb osoby, są darmowe. Możemy zawierać tam znajomości i nawiązywać kontakty, z góry przez nas sprecyzowane. Jeśli ktoś ma ochotę na seks w muzeum może jasno się określić i liczyć na propozycje kontaktów od osób, które pragną tego samego. Serwisy randkowe rewolucjonizują również życie osób niewiernych. Dzięki nim można łatwo znaleźć osoby, którym nasz stan cywilny nie będzie przeszkadzał i chętnie nawiążą z nami luźny związek bez zobowiązań. Pole do popisu mają też wszyscy Ci, którzy preferują najróżniejsze układy i wymyślne konfiguracje w swojej sypialni. Portale randkowe to po prostu szybki i prosty sposób nawiązania kolorowych kontaktów towarzyskich, spotkanie czy randkę a wszystko to bez zbędnych niedomówień.

<<< powrót do strony głównej

Recenzje portali randkowych

PL Image Banner 120 x 600
O serwisie | Poradnik | Randki | Forum | Kontakt
Copyright © 2011 by "AJTI"
Bez zobowiązań - Flirt - Garsoniera - Garsoniera warszawa - Kochanki - Profil randkowy - Randka w ciemno - Spotkania - Sympatia.pl - be2 opinie - C-date opinie - Erodate opinie - Bunga bunga
s-klub opinie - eDarling opinie - Darmowy test osobowości - Klub Go Go - Peep show - Sprzątanie nago - Schadzka - Pokoje na godziny - eDarling.pl logowanie - Katalog Stron Internetowych