Porada dnia

Nie wstydź się otwarcie przyznać, że chodzi ci tylko o seks bez zobowiązań

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę, 30 dni, absolutnie za free !!!
Napisz do nas !

Sprawdzone miejsca na schadzki z kochanką.

Potajemna schadzka

by Petro, 07.06.2011

Każdy niewierny niejednokrotnie stanął w obliczu sytuacji, gdy od zdrady dzielił go jedynie… brak miejsca, w którym można by się jej dopuścić. Nie raz sytuacja staje się coraz bardziej paląca ale okoliczności grają w drużynie przeciwnej. Poniżej przedstawiam kilka pomysłów, które mogą okazać się przydatne w przypadku spontanicznej schadzki z kochanką.Klasyka czyli… auto.

To zdecydowanie najprostsze rozwiązanie na szybki numerek. Małe, duże, osobowe lub ciężarowe. Gdy ty i Twoja kochanka jesteście napaleni nic nie będzie miało większego znaczenia. Należy jednak pamiętać gdzie ten samochód ma stać. Musimy znaleźć ustronne miejsce, gdzie ryzyko zostania złapanym na gorącym uczynku ograniczone jest do minimum. Najlepiej jest gdy zapadł już zmrok, a temperatura jest niższa. Wtedy samochód zaparuje szybko od środka, utrudniając wścibskim zobaczenie czegokolwiek. Pamiętaj o tym, żeby usunąć wszystkie dowody zdrady samochód bowiem może łatwo nas wydać.


Schadzka na plazy

Plaża, park czy las.

Jeżeli nie dysponujemy samochodem lub taki sposób nam nie leży. Możemy poszukiwać ustronnych miejsc w plenerze. Tu również należy wystrzegać się gapiów no i oczywiście jesteśmy skazani na warunki, które dyktuje nam pogoda. Plener dosyć mocno nas ogranicza, zwłaszcza jeśli wyrwaliśmy się z biura i odziani jesteśmy „służbowo”.


Schadzka na plazy

Kino, toaleta publiczna lub przebieralnia.

Wersja hardcore dla osób albo nie mogących się powstrzymać przed numerkiem albo dla wyjadaczy, których kręcą miejsca tego typu. Jesteśmy tam narażeni na zdemaskowanie, przeciwności losu, brud i inne rzeczy – satysfakcja z seksu w przebieralni… bezcenne. Jeśli to ma być zdrada to lepiej nie próbować, w przypadku gdy ktoś nas nakryje i wezwie ochronę jesteśmy w czarnej d…


Hotel, pensjonat, pokoje na godziny.

Wersja exclusive dla majętnych. Jeśli bowiem ty i kochanka jesteście w nagłej potrzebie i liczy się dla was czas, to zdecydowanie przepłacicie. Po co płacić za hotel 150 pln jeśli spędzicie w nim 45 minut. Chociaż szczęśliwi ani czasu ani pieniędzy nie liczą… Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem mogą być pokoje na godziny. Takie miejsca z oczywistych przyczyn nie ogłaszają się publicznie ani nie reklamują dlatego miejscówki tego typu po prostu trzeba mieć w paluszku.


Schadzka na plazy

Pociąg relacji Wólka Niedzielska – Kanie…

Do tego właśnie nadaje się PKP, bo przecież nie do poruszania się pomiędzy Gdańskiem a Warszawą. W Polsce więcej jest pociągów widm niż Ci się wydaje. Kupujesz bilecik za 5 pln na pociąg z Wólki A do Wólki B o godzinie plus minus 13-ej, a prawdopodobieństwo, że spotkasz tam innych podróżnych jest bliskie zera.
<<< powrót do strony głównej

Recenzje portali randkowych

PL Image Banner 120 x 600
O serwisie | Poradnik | Randki | Forum | Kontakt
Copyright © 2011 by "AJTI"
Bez zobowiązań - Flirt - Garsoniera - Garsoniera warszawa - Kochanki - Profil randkowy - Randka w ciemno - Spotkania - Sympatia.pl - be2 opinie - C-date opinie - Erodate opinie - Bunga bunga
s-klub opinie - eDarling opinie - Darmowy test osobowości - Klub Go Go - Peep show - Sprzątanie nago - Schadzka - Pokoje na godziny - eDarling.pl logowanie