Porada dnia

Nie wstydź się otwarcie przyznać, że chodzi ci tylko o seks bez zobowiązań

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę, 30 dni, absolutnie za free !!!
Napisz do nas !

Randka w ciemno.

Darmowa rejestracja !

by Petro, 04.05.2011

Randka w ciemno to nic innego jak rodzaj randki w celu nawiązania nowej znajomości. Od zwykłego spotkania różni się tym, że praktycznie nic nie wiemy o osobie, którą zamierzamy poznać. Z reguły najpierw ktoś wzbudza nasze zainteresowanie i tak od słowa do słowa dochodzimy do tego, że chcielibyśmy umówić się na spotkanie. Zdarza się jednak, że dochodzi do spotkania osób, które zupełnie nic o sobie nie wiedzą. Takie randki w ciemno często inicjowane są przez znajomych, którzy dochodzą do wniosku, że ktoś z ich otoczenia pasowałby do nas. Bawią się w swatów i umawiają nas na spotkanie z kimś całkowicie nieznajomym. Takie podchody często bywają bardzo ekscytujące i dostarczają nam dodatkowy dreszcz emocji.

Czemu w ciemno ?

Współcześnie setki tysięcy ludzi poznają się przez serwisy randkowe. Gdyby się nad tym zastanowić głębiej to większość z tych spotkań można by uznać właśnie za pewien rodzaj randki w ciemno. Rozmawiając z kimś przez Internet, wymieniając maile czy nawet fotografie, wciąż nie mamy pewności jakie wrażenie zrobi na nas ta osoba w świecie realnym. Może dlatego serwis randkowy cieszy się obecnie wielkim powodzeniem wśród młodszych i starszych internautów. Faktem jest, że propozycje kontaktów otrzymywanych przez np. randki24, opierają się o wypełnione wcześniej, darmowe testy osobowości. Dzięki temu ryzyko, że trafimy na kogoś z kompletnie innej bajki jest znacznie mniejsze.

Uwaga niespodzianka !

Zdarzają się też śmieszne historie. Pewien znajomy który znał tylko dwa słowa: randka randki wkoło spotykał się z wieloma kobietami. Pewnego razu po wymianie zaledwie jednego maila zdecydował się na spotkanie. Okazało się, że czeka go randka z gwiazdą, jego wybranką okazała się znana piosenkarka, która na skutek życiowych perturbacji zdecydowała się zrobić coś szalonego.

Wszyscy amatorzy tego typu zabaw mogą korzystać z wielu różnych portali randkowych np. www.sympatia .pl gdzie czeka was randka on line lub realne spotkanie. Ważne jest żeby ustawiona randka czy to w ciemno czy „jasno” spełniła wasze oczekiwania i żebyście zabawili się tak jak lubicie. Czego wszystkim serdecznie życzymy.

<<< powrót do strony głównej

Recenzje portali randkowych

PL Image Banner 160 x 600
O serwisie | Poradnik | Randki | Forum | Kontakt
Copyright © 2011 by "AJTI"
Bez zobowiązań - Flirt - Garsoniera - Garsoniera warszawa - Kochanki - Profil randkowy - Randka w ciemno - Spotkania - Sympatia.pl - be2 opinie - C-date opinie - Erodate opinie - Bunga bunga
s-klub opinie - eDarling opinie - Darmowy test osobowości - Klub Go Go - Peep show - Sprzątanie nago - Schadzka - Pokoje na godziny - eDarling.pl logowanie