Porada dnia

Nie wstydź się otwarcie przyznać, że chodzi ci tylko o seks bez zobowiązań

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę, 30 dni, absolutnie za free !!!
Napisz do nas !

Jak wykreować odpowiedni profil randkowy

Profil randkowy internetowy

by Petro, 05.05.2011

Profil randkowy

Pierwszą czynnością, którą przyjdzie nam wykonać gdy już zdecydujemy się na portal randkowy będzie darmowa rejestracja. Zazwyczaj składa się to z trzech kroków: ustalenie nazwy użytkownika i hasła (do logowania na serwis randkowy), wypełnienie darmowego testu osobowości i preferencji oraz stworzenie własnego, przemyślanego randkowego profilu. Dobrze przygotowane, zachęcające innych do kontaktu z nami profile randkowe są tajemnicą matrymonialnego sukcesu. Co robić a czego unikać ? Poniżej kilka sprawdzonych porad.


Zdjęcie jest najważniejsze !

Wiele się na ten temat pisze i dyskutuje. Mawiają, że piękno człowieka jest w środku i liczy się jaki on jest a nie jak wygląda. Tak ? To teraz wyobraźmy sobie, że mamy ochotę na zdradę naszego partnera i dziki seks z nieznajomą, którego tak bardzo nam brakuje. Zakładamy profil randkowy i poszukujemy odpowiedniej kandydatki na kochankę. Na co zwrócisz uwagę ? Czy lubi psy, czy jada pizze i pasjami grywa w pasjansa ? Nonsens. Jedyne co będzie się liczyć to po pierwsze jakie ma ciało, potem jaką twarz no i skąd jest. Podobnie sytuacja będzie się miała kiedy to my będziemy mieli wzbudzać zainteresowanie swoją osobą. Fotografie jakie umieścimy będą decydowały o naszym wzięciu.

Profil internetowy

Jakie te zdjęcia powinny być. Profile randkowe, których możecie przeglądać tysiące opatrzone są zwykle dwoma typami zdjęć. Albo te „chwalipięckie” jak z Naszej Klasy (zobacz gdzie byłem/byłam na wakacjach, jaki mam fajny samochód) albo zdjęcia narządów rodnych. W obu przypadkach pomysł jest wybitnie nieudany. Zróbcie sobie fajne seksowne foty, eksponujące to co w waszej urodzie najlepsze, pochwalcie się ciałem ale nie nagim w brudnej pościeli (bo to raczej kojarzy się ze zboczeńcami) tylko na neutralnym tle, w ubraniu eksponującym wasze walory. Zwiększycie swoje szanse na to, że zainteresują się Wami osoby o podobnych „parametrach” a odstraszycie poszukiwaczy penisów i pochw (Ci uznają Was za nudziarzy). Nie warto nazbyt podrasowywać zdjęć w photoshopie lub zamieszczać takich, na których owszem, wyglądamy ślicznie… tyle że 20 lat temu. Po pierwsze dlatego, że inni mogą uznać je za nieautentyczne po drugie sromotnie się rozczarować.

Ulubione potrawy czy ulubione pozycje seksualne ?

W kraju pl randki można podzielić na dwie kategorie: randki dla poszukujących uczuć i randki dla poszukujących niezobowiązującego seksu na poziomie. Obecnie w Internecie znajdziecie nie jeden serwis randkowy, który z założenia będzie umawiał na randki ludzi o określonych wyżej potrzebach. Wtedy test osobowości będzie wyglądał inaczej. W jednym będą pytali o nasze cechy charakteru, hobby itp itd, w drugim z kolei o to czy uprawiamy seks w miejscach publicznych czy raczej w zaciszu sypialni, czy kochamy się zwykle z jedną czy z dwoma osobami na raz. Czasami portale randkowe mają charakter mieszany, czyli obsługują randkowiczów wszelkiej maści. Tworząc randkowy profil należy zawsze jasno wyrażać się o sobie i swoich potrzebach. Unikniecie wtedy nieporozumień i straty czasu. W żadnym wypadku nie piszcie o sobie rzeczy, które nie są zgodne z prawdą. Jeśli interesuje Was spotkanie w realu a nie na tylko na przysłowiowym randka.pl, musicie w profilu umieścić tylko informacje prawdziwe (lub jedynie troszeczkę przekłamane :) .

<<< powrót do strony głównej

Recenzje portali randkowych

PL Image Banner 160 x 600
O serwisie | Poradnik | Randki | Forum | Kontakt
Copyright © 2011 by "AJTI"
Bez zobowiązań - Flirt - Garsoniera - Garsoniera warszawa - Kochanki - Profil randkowy - Randka w ciemno - Spotkania - Sympatia.pl - be2 opinie - C-date opinie - Erodate opinie - Bunga bunga
s-klub opinie - eDarling opinie - Darmowy test osobowości - Klub Go Go - Peep show - Sprzątanie nago - Schadzka - Pokoje na godziny - eDarling.pl logowanie