Porada dnia

Zorientuj się na facebooku i NK, czy nie macie wspólnych znajomych, których istnienie mogłoby Cię zaskoczyć

Pozytywne strony zdrady.

by Petro, 15.04.2011

Zdrada ma różne oblicza. Zdrada małżeńska, zdrada kontrolowana, zdrada za zdrade itd. Jest powszechnie potępiana i stanowi czyn niemoralny. Powszechnie wiadomo, że stawką jest tu rozstanie, z obecnym partnerem. Jak wszystko co zakazane jest szalenie porywająca i dostarczająca wielu mocnych wrażeń. Nie martwmy się i nie zaśmiecajmy sobie sumienia. Zdradzajmy bez opamiętania! Na zachętę wyliczymy sobie parę powodów dlaczego nie należy unikać zdrady.

Po pierwsze primo – świeże ciałko. Dobrze znane przysłowie i motto każdego zdradologa, że nawet kot zdechnie przy jednej dziurze, jest jak najbardziej prawdziwe. Jest też dowcip w zakładce humor, który świetnie ilustruje jak trudne do wytrzymania jest obcowanie, wciąż z tą samą kobietą.

„Po kilkunastu latach małżonek patrząc na żonę: - Tyłeczek masz nadal zgrabny, piersi też niczego sobie... ehhhh, żebyś Ty chociaż troszkę obca była...”

Nic dodać nic ująć. Radość z odkrywania nowych lądów – bezcenne ! Po drugie warto czasem poszerzyć horyzonty. By być atrakcyjnym kochankiem, trzeba dbać o zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności. To zdecydowanie nie idzie w parze z pozostawaniem monogamistą. Kilka dodatkowych przygód na pewno się wyjdzie nam na dobre.

Po trzecie zdrada małżeńska, może okazać się bardzo ożywcza dla związku. Wyrzuty sumienia, słabsze strony kochanki, poczucie się atrakcyjnym mogą wpłynąć stymulująco i pomóc stać się lepszym mężem. Paradoksalnie, zdrada żony może okazać się dla niej samej korzystna. Np. szalona kochanka nauczy was jakiejś nowej, wypasionej sztuczki, której małżonka będzie później beneficjentką. Należy jednak pamiętać, by wprowadzać nowości z rozwagą, gdyż słusznie mogą zostać zinterpretowane jako oznaki zdrady.

Podobnie ma się rzecz, gdy to my staliśmy się ofiarami zdrady. Czym się strułeś tym się lecz ! Zdrada za zdradę będzie najlepszym antidotum. Wystarczy zarejestrować się w porządnym serwisie randkowym i znaleźć setki osób, które aktualnie mają ten sam pomysł. Następnie przespać się przynajmniej z dwoma i wszystko wróci do normy !

Warto na koniec wspomnieć, że zdrada może być również drzwiami to zmian, które są w naszym życiu nieuniknione. Zdarza się przecież, że zdrada i miłość zaczynają iść ze sobą w parze. W pewnym momencie uświadamiamy sobie, że czujemy się nieszczęśliwi. Dzięki zdradzie łatwiej nam podjąć odważne decyzje, które okazują się później zupełnie trafione. Jak widać rozstanie, nie zawsze musi być negatywnym skutkiem bycia niewiernym.

Dlatego też, Panie i Panowie, puszczajcie się bez opamiętania czerpiąc z tego 100% satysfakcji. Zdrada ma bowiem cały wachlarz pozytywnych doznań, którymi chętnie was uraczy.

<<< powrót do strony głównej

Recenzje portali randkowych

PL Image Banner 120 x 600
O serwisie | Poradnik | Randki | Forum | Kontakt
Copyright © 2011 by "AJTI"
Bez zobowiązań - Flirt - Garsoniera - Garsoniera warszawa - Kochanki - Profil randkowy - Randka w ciemno - Spotkania - Sympatia.pl - be2 opinie - C-date opinie - Erodate opinie - Bunga bunga
s-klub opinie - eDarling opinie - Darmowy test osobowości - Klub Go Go - Peep show - Sprzątanie nago - Schadzka - Pokoje na godziny - eDarling.pl logowanie