Porada dnia

Nie wstydź się otwarcie przyznać, że chodzi ci tylko o seks bez zobowiązań

Reklama

  • Erotic Dance
  • Peep show
  • Masaże erotyczne
  • Gdańsk Główny ul.Rogaczewskiego
  • Gdańsk Zaspa ul.Hynka

Zapraszamy serdecznie na pokazy tańca erotycznego sam na sam z piękną nagą dziewczyną, która rozgrzeje i pobudzi wszystkie Twoje zmysły... W ofercie również masaże erotyczne oraz wiele innych usług dodatkowych.Przyjdź, sprawdź - nie pożałujesz !!!

Peep show dla peep podglądaczy

striptease

by Poni, 26.05.2011

Peep show to kolejne miejsce, które omówimy sobie w cyklu opowieści o płatnej erotyce. Określenie peepshow w wolnym tłumaczeniu oznacza „podglądane przedstawienie”. Pokaz erotyczny tego typu jest tym samym co oferują kluby go go, tylko że w wydaniu zapewniającym nam maksimum intymności. Miejsca oferujące taki spektakl to zwykle małe kanciapki zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, często przy dworcach lub deptakach. Otwarte są raczej w godzinach urzędowych, nie przesiadujemy tam, nie napijemy się kawy ani piwa. Peep-show w swojej klasycznej odmianie zorganizowany jest tak że scena (często obrotowa) otoczona jest kabinkami wyposażonymi w lustra weneckie. Striptizerka nie widzi zatem podglądacza. My natomiast, żeby oglądać panią wrzucamy monetkę powodując odsłonięcie kurtynki, która stoi na przeszkodzie by podziwiać wywijającą pannę.

Tylko czy to za frajda stać w paskudnej, brudnej kabince z nosem przyklejonym do szyby? Coraz więcej miejsc tego typu rezygnuje jednak z takich rozwiązań. Taniec odbywa się w bezpośrednim kontakcie z klientem w małych pokojach ze sceną. Rozsiadacie się w fotelu, w pomieszczeniu panuje półmrok, zaczyna grać muzyka i na scenie pojawia się panienka. Zwykle striptiz ogranicza się do dwóch, trzech piosenek. Jeśli chodzi o zakres świadczonych usług bywa różnie, o czym z reguły informuje was kasjerka, która pobiera opłaty. Używając dość zabawnych określeń informuje, że za specjalną dopłatą można skorzystać z pakietu usług dodatkowych typu: wolno Ci dotykać dziewczynę, ona dotknie Ciebie ręką bądź ustami w gumie lub bez. Zależy to jednak od miejsca i polityki lokalu. Średnio cena za klasyczny striptease to około 30-50 pln, usługi ekstra to dodatkowo 50-100 pln.

Peep

Peep show pojawił się również w Internecie. W sieci możecie znaleźć różne stronki, które oferują peep show online czy czat erotyczny. Zabawa polega na oglądaniu dziewczyny, która rozbiera się dla Ciebie przed kamerką internetową w czasie rzeczywistym. Pewność, że to nie peep show video daje Ci fakt, że dziewucha gada lub pisze z Tobą na czacie. Możesz kazać jej robić różne rzeczy, czasem pozwalają sobie na naprawde bardzo wiele. Laski są bardzo seksy i wyjątkowo starają się by ich pokaz zachwycił podglądających. Wystarczy poszukać na stronie peep show pl, znajdziecie tam różne oferty peep show online. Koszt takiego internetowego podglądania z seks chatem to tylko 15 pln za godzinę !!!

<<< powrót do strony głównej

Recenzje portali randkowych

SexKamera
O serwisie | Poradnik | Randki | Forum | Kontakt
Copyright © 2011 by "AJTI"
Bez zobowiązań - Flirt - Garsoniera - Garsoniera warszawa - Kochanki - Profil randkowy - Randka w ciemno - Spotkania - Sympatia.pl - be2 opinie - C-date opinie - Erodate opinie - Bunga bunga
s-klub opinie - eDarling opinie - Darmowy test osobowości - Klub Go Go - Peep show - Sprzątanie nago - Schadzka - Pokoje na godziny - eDarling.pl logowanie