Porada dnia

Nigdy nie odkładaj skasowania maila lub sms na później, naucz się robić to od razu.

Kochanka nimfomankaNimfomanka
Charakterystyka

Szczęściarz ten kto trafi w jej ręce. Kobieta opętana seksem. Takie upodobanie jest niezależne od wieku, statusu, sytuacji życiowej. Kochanek czy kochanka, od każdego będzie oczekiwać jednego – zaspokojenia jej niezaspokojonych rządz. Jest bardzo otwarta na różne warianty i propozycje. Dyskretna, nie angażuje się emocjonalnie i tego samego oczekuje od drugiej strony. Dość szybko nudzi się seksem z jednym partnerem więc trzeba korzystać póki daje.

Gdzie ją znajdziesz ?

PL Image Banner 234 x 60

Zalety

Możesz zrealizować z nią większość swoich fantazji erotycznych a ona będzie Ci za to wdzięczna. Spotkania z nimfomanką będą miały bardzo intensywny i burzliwy przebieg. Ponieważ interesuje ją przede wszystkim seks, nie będzie miała poza tym większych oczekiwań od Twojej osoby. Jest dyskretna.

Wady

Musisz być w odpowiedniej kondycji fizyczno-seksualnej. Nimfomanka potrafi być bezwzględna jeśli nie przyniesiesz jej ulgi. W takim przypadku możesz narazić się na mało konstruktywną krytykę co może obniżyć nieco Twoją samoocenę jako kochanka.

Poziom
ryzyka

Średni

Konieczne
zaangażowania

Wysokie (seks wyczynowy)

Recenzje portali randkowych

O serwisie | Poradnik | Randki | Forum | Kontakt
Copyright © 2011 by "AJTI"
Bez zobowiązań - Flirt - Garsoniera - Garsoniera warszawa - Kochanki - Profil randkowy - Randka w ciemno - Spotkania - Sympatia.pl - be2 opinie - C-date opinie - Erodate opinie - Bunga bunga
s-klub opinie - eDarling opinie - Darmowy test osobowości - Klub Go Go - Peep show - Sprzątanie nago - Schadzka - Pokoje na godziny - eDarling.pl logowanie