Porada dnia

Nigdy nie odkładaj skasowania maila lub sms na później, naucz się robić to od razu.

Link sponsorowany:
Katalog Stron - Blueweb.pl

Kochanka niewinnaNiewinna
Charakterystyka

Niewinna kochanka to dziewczyna w wieku 20-30 lat. Wciąż poszukuje wybranka, a czas leci nieubłaganie. Jeśli jest atrakcyjna to znaczy, że albo jest bardzo wybredna albo poszukuje faceta idealnego. W obu przypadkach ma spore trudności z osiągnięciem celu. Im starsza, tym częściej słyszy pytania od rodziny i znajomych: „Kiedy ślub?”, „Spotykasz się z kimś?”, „Nie możesz się zdecydować?”. Tego typu uwagi, przynoszą odwrotny rezultat. Randka kojarzy się jej bardziej z pracą niż przyjemnościami. Paradoksalnie wzbudza to niechęć do budowania trwałych związków na rzecz romantycznych przygód z nieodpowiednimi facetami.

Gdzie ją znajdziesz ?

Uczelnie, puby, imprezownie oraz na www.be2.pl

Zalety

Kochanka z polotem, zwykle młoda, atrakcyjna, nie zepsuta. Stanowi łakomy kąsek dla konesera. Idealna na burzliwy romans z fabuła, a nie jednorazowe bzykanie.

Wady

Bardzo często angażuje się emocjonalnie. Istnieje również ryzyko, że i my zaczniemy tracić dla takiej kochanki zdroworozsądkowe myślenie.

Poziom
ryzyka

Wysoki

Konieczne
zaangażowania

Duże

Recenzje portali randkowych

PL Image Banner 160 x 600
O serwisie | Poradnik | Randki | Forum | Kontakt
Copyright © 2011 by "AJTI"
Bez zobowiązań - Flirt - Garsoniera - Garsoniera warszawa - Kochanki - Profil randkowy - Randka w ciemno - Spotkania - Sympatia.pl - be2 opinie - C-date opinie - Erodate opinie - Bunga bunga
s-klub opinie - eDarling opinie - Darmowy test osobowości - Klub Go Go - Peep show - Sprzątanie nago - Schadzka - Pokoje na godziny - eDarling.pl logowanie