Porada dnia

Zawsze dokładnie przygotuj wymówkę jeśli spodziewasz się tłumaczenia. Zrób sobie po cichu "próbę generalną"

MężatkaMężatka
Charakterystyka

Mężatka szuka kochanka kiedy poziom frustracji w długoletnim związku osiągnie odpowiedni poziom. Ignorowana, znudzona mężatka poszukuje sposobu by odreagować. W większości przypadków jej zdrada jest desperacką próbą wstrząśnięcia samą sobą i swoim małżeństwem. Seks z mężatką bywa naprawde porywający, kiedy to próbuje ona uwolnić się ze złych emocji. Romans z mężatką może zdominować atmosfera poczucia winy i niechęci do tego co robi dlatego warto w porę z niego zrezygnować. Oczywiście nie jest to regułą i możemy spotkać samotną mężatkę, która po prostu nie może „usiedzieć” na miejscu.

Zalety

Mężatka to typ kochanki, której bardzo zależy na dyskrecji. Spotkania z nią ograniczą się zwykle do jednorazowego wyskoku i nie niosą ze sobą ryzyka późniejszych komplikacji emocjonalnych.

Wady

Sprawy mogą przyjąć niewłaściwy obrót i żona kochanka może zamienić się w użalającą się na swoje małżeństwo, potrzebującą terapii pacjentką. Zapobiegaj, nie wdawaj się w dyskusję na temat jej związku. Dodatkowo, w przypadku „wpadki” sprawy przebiegną gwałtownie jeżeli jej mąż się dowie.

Poziom
ryzyka

Średnie

Konieczne
zaangażowania

Średnie

Recenzje portali randkowych

PL Image Banner 160 x 600
O serwisie | Poradnik | Randki | Forum | Kontakt
Copyright © 2011 by "AJTI"
Bez zobowiązań - Flirt - Garsoniera - Garsoniera warszawa - Kochanki - Profil randkowy - Randka w ciemno - Spotkania - Sympatia.pl - be2 opinie - C-date opinie - Erodate opinie - Bunga bunga
s-klub opinie - eDarling opinie - Darmowy test osobowości - Klub Go Go - Peep show - Sprzątanie nago - Schadzka - Pokoje na godziny - eDarling.pl logowanie