Porada dnia

Umowę najmu garsoniery niech podpisze twój zaufany kumpel

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę, 30 dni, absolutnie za free !!!
Napisz do nas !

Własna garsoniera czyli romans w wersji exclusive.

Kawalerka

by Petro, 23.05.2011

Chyba każdy z nas zdradologów niejednokrotnie stanął przed bardzo poważnym dylematem – gdzie dymać kochankę na dłuższą metę ? Sprawa jest czasem szalenie skomplikowana. Sytuacja, w której nawiązujemy dłuższy romans z niezależną kobietą sukcesu, która dysponuje własnym lokum to wygrana na loterii. Spójrzmy prawdzie w oczy, z reguły nasza kochanka to mężatka, studentka z akademika czy koleżanka z pracy która mieszka z chłopakiem. Kochanki nie chcą być w kółko posuwane w samochodzie albo w parku. Zbyt duża ilość delegacji również jest kłopotliwa, nastręcza podejrzeń i dużo kosztuje. Hotele ? Kosztują kupę siana i bywają mało dyskretne. Jeśli chcemy nawiązać intratną znajomość i korzystać do woli, musimy zapewnić im i sobie komfort. Wniosek jest jeden Szanowny Panie Zdradzaliński – żeby w pełni czerpać przyjemność z zasobnego źródła niewierności kasa musi być… To co zapewni nam maksimum doznań to nasza własna, wynajmowana, dyskretna GARSONIERA.

Wynajmujemy garsonierę !

Tak Panowie, czas wynająć kawalerkę. Musi być super. Mała, przytulna, strategicznie zlokalizowana. Najlepiej luksusowa na wysokim piętrze drapacza chmur. Będziecie mogli tam pić szampana, wciągać koks z pępka kochanki, dymać się podziwiając panoramę miasta, kłaść się spać i wszystko zaczynać od początku następnego dnia waszej… delegacji. Zobaczcie ile problemów samych się rozwiązuje. Być kochanka w takim układzie to prawdziwa nobilitacja. Kochanki są od podziwiania Was, a podziwiać takich z własną garsonierą będą jeszcze potężniej. Dostaną własne klucze, będą tam na Was czekać, przyrządzone tak, jak je lubicie najbardziej. Zobaczcie ile godzin marnuje się gdy z trudem zorganizowany czas na spotkania, kończy się lodami w Mc Drive i buziakiem na pożegnanie. A tak garsoniera spokojnie na Was czeka. Dysponując nawet 90 minutami można wywinąć radosne fiku-miku. Wiem, wiem… w tych czasach liczą się liczby, pomówmy zatem o pieniądzach.

Jaki koszt ?

Przeszukujemy internet garsoniera Warszawa, garsoniera Kraków, garsoniera Poznań. Pozornie dużo. Trzeba przeliczyć. Jeśli widujesz się w hotelu średnio 4 doby w miesiącu, nocleg, jedzenie i usługi dodatkowe to koszt jest wyższy niż miesięczny czynsz za kawalerkę. Niektóre agencje zajmujące się wynajmem nieruchomości, mają ogłoszenia o profilu wychodzącym naprzeciw dokładnie takim osobom jak my. Na koniec pewna rada. Jeśli masz jakiegoś naprawdę zaufanego kumpla, poproś go żeby umowę najmu spisał na siebie, po co niepotrzebnie ryzykować.

<<< powrót do strony głównej

Recenzje portali randkowych

PL Image Banner 120 x 600
O serwisie | Poradnik | Randki | Forum | Kontakt
Copyright © 2011 by "AJTI"