Porada dnia

Nie wstydź się otwarcie przyznać, że chodzi ci tylko o seks bez zobowiązań

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę, 30 dni, absolutnie za free !!!
Napisz do nas !

Skorzystaj z okazji !!!
Darmowe testy osobowości na portalach randkowych.

Jeśli interesuje Cię profesjonalny test osobowości absolutnie za darmo zarejestruj się bezpłatnie na jednym z poniższych serwisów randkowych. Założenie profilu oraz test osobowości wraz z wynikiem i komentarzem jest absolutnie gratis.

24062011 PL468x60cpm0090203g

Test osobowości.

Bezpłatny test osobowości

by Poni, 11.07.2011

Podstawą funkcjonowania najlepszych i najskuteczniejszych portali randkowych są testy osobowości. Co to takiego jest i dlaczego tak ważne jest by starannie wypełnić go zakładając profil randkowy ? Psychologiczny test osobowości opracowany został na podstawie teorii osobowości tworzonych i rozwijanych na przestrzeni lat przez wielu różnych autorów, psychologów, filozofów, lekarzy i naukowców innych specjalności. Do ogólnie znanych, teorii należą te, które powstały na gruncie tzw. psychoanalizy np. teorie Freuda, Adlera, Junga. Na bazie teorii ostatniego wymienionego autora, powstał na przykład, najbardziej znany i najpowszechniej używany w USA test selekcyjny MBTI. Model MBTI pozwala określić prezentowany typ osobowości w 4 obszarach: czerpania energii, zbierania informacji, podejmowania decyzji, stylu życia. Znajomość swojego typu pozwala na zrozumienie gdzie znajduje się twoja strefa komfortu, jakie są twoje mocne strony w każdym z tych obszarów i gdzie zaczynają się rejony dla Ciebie nierozpoznane albo całkowicie niezrozumiałe.

Cech które badają testy osobowości jest dziesiątki a nawet setki. Wypełnij skrupulatnie test osobowości online w trakcie rejestracji w serwisie randkowym. Pozwoli to stworzyć twój profil charakterologiczny, który zostanie automatycznie porównany z profilami randkowymi innych użytkowników. Dzięki temu nadesłane propozycje kandydatów na randki będą wyjątkowo trafne. Dostaniesz kontakty do osób, które spełniają Twoje oczekiwania i vice versa.

W Internecie funkcjonują serwisy randkowe, które odpowiadają na różne potrzeby ich użytkowników. Są tacy, którzy poszukują miłości i partnera na całe życie ale i tacy, którzy chcą się zabawić, szukają przygód czy zaspokojenia swoich wyrafinowanych fantazji. Jak zapewne wiadomo testy psychologiczne stworzone przez poszczególne serwisy randkowe będą się od siebie różniły. Porównując przykładowe pytania, na które odpowiesz wypełniając darmowy test osobowości na dwóch różnych portalach widać ewidentne różnice. Obydwa opracowane są metodą naukową. Pierwszy z nich to Be2.pl.Opinie o Be2 - serwis dla ludzi poszukujących poważnych związków i partnera na całe życie. Drugi to C-Date. Opinie o C-Date - dyskretny serwis dla poszukujących okazjonalnych przygód, przelotnych romansów i seksu. W przypadku pierwszego przykładu, pytania będą dotyczyły sfery emocjonalnej, naszej i potencjalnego partnera. C-Date skupia się raczej na fizyczności, potrzebach i preferencjach seksualnych.

Na koniec warto dodać, że to czy rejestracja i użytkowanie konkretnego portalu randkowego, będzie dla nas satysfakcjonująca zależy właśnie w głównej mierze od tego jak wygląda ów test psychologiczny. Dzięki tej wstępnej selekcji zaoszczędzimy czasu i zawodu spotykając osoby z „innej bajki” niż my. Po drugie należy pamiętać, że każdy uczciwy i szanujący się serwis w ramach rejestracji oferuje test osobowości za darmo. Przestrzegamy przed wybieraniem portali, na których bezpłatny test osobowości jest niedostępny.


<<< powrót do strony głównej

Recenzje portali randkowych

PL Image Banner 120 x 600
O serwisie | Poradnik | Randki | Forum | Kontakt
Copyright © 2011 by "AJTI"
Bez zobowiązań - Flirt - Garsoniera - Garsoniera warszawa - Kochanki - Profil randkowy - Randka w ciemno - Spotkania - Sympatia.pl - be2 opinie - C-date opinie - Erodate opinie - Bunga bunga
s-klub opinie - eDarling opinie - Darmowy test osobowości - Klub Go Go - Peep show - Sprzątanie nago - Schadzka - Pokoje na godziny - eDarling.pl logowanie