Porada dnia

Nie wstydź się otwarcie przyznać, że chodzi ci tylko o seks bez zobowiązań

Reklama

Miejsce na Twoją reklamę, 30 dni, absolutnie za free !!!
Napisz do nas !

Nudno i brudno ? Zamów sprzątanie w bieliźnie…

Nagie sprzątanie

by Petro, 06.06.2011

Pomysłowość w branży świadczącej usługi o charakterze erotycznym jest niczym nie ograniczona. Mamy kluby go go, peep show, masaże erotyczne, agencje towarzyskie i… nagie sprzątaczki. Pomysł nie jest nowy. Na zachodzie firmy oferujące sprzątanie nago funkcjonują od lat. W Norwegii na przykład, sprzątanie topless stało się przykrywką pozwalającą funkcjonować prostytutkom. W Polsce jest to na razie nowość i trzeba przyznać, że nie jest to usługa dostępna we wszystkich większych miastach.

czytaj więcej >>>
Czego możesz spodziewać się w klubie GO GO ?

Klub nocny

by Poni, 24.05.2011

Go go klub to miejsce, które oferuje pokazy tańca erotycznego w różnym wydaniu np. taniec na róże, striptease czy pokazy erotyczne. Nie należy mylić tego miejsca z peepshow. W Polsce kluby go go nie są jeszcze tak popularne, jak w innych krajach europejskich. Stolicami tego przemysłu są takie miasta jak Paryż czy Praga, gdzie kluby nocne spotkać można na każdym rogu ulic najczęściej uczęszczanych przez turystów.

czytaj więcej >>>

Tytuł Doctora Honoris Causa dla Silvio Berlusconiego.

Profesor Silvio

by Goral, 12.04.2011

Uniwersytet Zdradologia.pl postanowił uhonorować tego wybitnego naukowca tytułem Doctora Honoris Causa. Jak dotąd nie było jeszcze człowieka o takim zacięciu, który by z taką pasją dokonywał kolejnych odkryć w dziedzinie zdradologii. Profesor Berlusconi nigdy nie poddawał się przeciwnościom losu, samodzielnie finansował swoje badania, uciekając się czasem do radykalnych rozwiązań… wszystko to w imię nauki. Po latach pracy i serii wybitnych dokonań udało mu się ostatecznie zdefiniować nową jakość, pojęcie które każdego zdradologa przyprawia o gęsią skórkę… Bunga bunga.

czytaj więcej >>>
Jak sprawnie pozbyć się zapachu kochanki ?

Zapach kochanki

by Goral, 29.03.2011

Spontaniczne spotkania z kochanką, tuż przed powrotem do domu są niewskazane jednak zdarzają się. Wiąże się z tym ryzyko, iż będąc świeżo po emocjonującym spotkaniu, zapomnimy o jakimś istotnym szczególe, który może nas zdradzić. Najczęstszym problemem, jest pozbycie się „namacalnych” dowodów w postaci szminek, błyszczyków, tuszy, brokatów (o zgrozo!) i perfum. W sytuacji gdy nasza „trzecia” połówka używa dobrej jakości perfum możemy być pewni, że zapach ten będzie wyczuwalny i narazi nas na kłopoty. Jak sobie z tym radzić?

czytaj więcej >>>
Uwaga, samochód zdradza, że zdradzamy !

Kochanka w samochodzie

by Goral, 30.03.2011


Z punktu widzenia wykwalifikowanego zdradologa samochód zapewnia komfort, mobilność czasem daje dach nad głową a czasem zastępuje pokój hotelowy. Z oczywistych przyczyn samochód jest częścią wspólną naszego podwójnego życia, krzyżują się tu ścieżki „drugich” i „trzecich” połówek. W związku z powyższym należy zachować szczególną ostrożność, by niedoszło to tragicznych w skutkach zaniedbań.

czytaj więcej >>>Recenzje portali randkowych

PL Image Banner 120 x 600
O serwisie | Poradnik | Randki | Forum | Kontakt
Copyright © 2011 by "AJTI"
Bez zobowiązań - Flirt - Garsoniera - Garsoniera warszawa - Kochanki - Profil randkowy - Randka w ciemno - Spotkania - Sympatia.pl - be2 opinie - C-date opinie - Erodate opinie - Bunga bunga
s-klub opinie - eDarling opinie - Darmowy test osobowości - Klub Go Go - Peep show - Sprzątanie nago - Schadzka - Pokoje na godziny - eDarling.pl logowanie